SPORTOVNÍ PODLAHY

DŘEVĚNÉ ROŠTY HARO


Sportovní podlahy HARO byly schváleny pro použití v nejvyšších soutěžích a jsou používány na olympijských hrách a světových pohárech. S více než padesátiletými zkušenostmi ve výrobě, prodeji, instalaci a péči o sportovní podlahy, má za sebou firma HARO širokou škálu aplikací a projektů - od olympijských her v Mnichově 1972, profesionální basketbalové kluby, univerzity, fitness centra až po školní sportovní haly.

Díky vícevrstvé konstrukci sportovních podlah HARO, které jsou dodávány s podkladovou vrstvou z břízové překližky, se významně snižuje smršťování a roztahování které je typické pro přírodní dřevěné podlahy. Pravidelná péče podle návodu HARO zaručuje dlouhou životnost sportovních podlah HARO a zajišťuje ideální výkonnost podle německého standardu DIN 18032-2; Duben 2001.

 

 

HARO Berlin
Ve více VARIANTÁCH. Model Berlin 12 F jako tzv. „odpružená podlaha“, známá také jako systém s dvojitým nosníkem. Lze jej instalovat na surový beton, i když podklad není dokonale vyrovnaný, protože nerovné části lze jednoduše vyrovnat umístěním vyrovnávacího materiálu pod podložky.

 

HARO Stockholm
Ve více VARIANTÁCH. Model Stockholm je nejekonomičtější sportovní podlahou HARO, buď s elastickými latěmi, nebo s jedním systémem nosníků. Model Stockholm je vybaven sportovní parketou HARO o tloušťce 12,6 mm, která se skládá z prémiové vrchní vrstvy parket podpořenou vysoce kvalitní překližkovou jádrovou vrstvou.

HARO Helsinki


Ve více VARIANTÁCH. Konstrukční výška Helsinek 10-10 je pouze 34,6 mm, a proto je ideální volbou pro rekonstrukce a renovace.